вологість:

тиск:

вітер:

Херсонська обл., 75800
Каланчацький район,
селище Каланчак,
Вул. Леніна, 1
(05530) 3-12-71
(05530) 3-15-80
(05530) 3-17-71
kalanrada@i.ua

У Каланчацькому регіональному сервісному центрі під час перереєстрації виявлено автомобіль, що перебуває в розшуку  

 

До працівників регіонального сервісного центру в АР Крим та м.Севастополі звернувся 39-річний місцевий мешканець із приводу перереєстрації автомобіля «Ауді А-4». Вказаний транспортний засіб водій придбав за дорученням та зараз хотів переоформити на себе.

Під час перевірки відомостей про автомобіль за наявними інформаційними базами даних з’ясувалося, що автівка з вересня 2015 року перебуває в розшуку  

         Про обставини події повідомлено до Каланчацького відділення поліції.  Для подальшого з’ясування автомобіль передано правоохоронцям.

 

Шановні автолюбителі! Регіональний сервісний центр МВС радить: купуючи транспортний засіб, не зайвим буде надати його фахівцям для проведення експертного дослідження як самої автівки, так і документів, що її супроводжують.  

   

Регіональний сервісний центр МВС  в АР Крим та м.Севастополі

 

 

 

 

У Регіональному сервісному центрі АР Крим та м.Севастополі

затримали громадянина, який був у розшуку.  

 

16 січня 2016 року до працівників Регіонального сервісного центру, в АР Крим та м.Севастополі, який знаходиться смт. Каланчак автомобільна дорога Херсон-Красноперекопськ-Сімферополь звернувся мешканець               АР Крим, із приводу отримання посвідчення водія. При перевірці по базам «НАІС» було встановлено, що даний громадянин знаходиться в розшуку за ст..297 КК України.

 

         Про обставини події повідомлено до Каланчацького відділення поліції.  Для подальшого з’ясування громадянина  передано правоохоронцям.

 

   

Регіональний сервісний центр МВС в АР Крим та м.Севастополі